ADWA AD7442 – 1500 ppm TDS kalibráló oldat (230 ml)

  • Várható szállítás: 2025. szeptember 10.
  • Szállítási díj: 2.540 Ft
  • Elérhetőség:
    Raktáron
Ár: 9.700 Ft (7.638 Ft + ÁFA)
Google Termék Kategória
ph/EC/ORP mérő
Menny.: db

Villámgyors
szállítás

Csapatunk azon dolgozik, hogy megrendelése már akár másnapra megérkezzen önhöz. Ha sürgős a megrendelése, kérem hívjon fel minket, és egyeztetünk a lehetőségekről!

Óriási
raktárkészlet

Az ADWA pH mérők mögött egy nagyon nagy múltú elektrokémiai műszereket gyártó csapat van, amelyik már több tíz éve piacvezető a pH mérők piacán.

Segítünk ha
elakadtál

Lorem ipsum odor amet, consectetuer adipiscing elit nam enim erat risus iaculis mus

Termékfülek

Leírás és Paraméterek

Egyetlen helytelen kalibrálás elég ahhoz, hogy hetek munkája menjen kárba. Ne kockáztass!

Ha TDS-mérőt használsz, tudod, hogy a pontosság elengedhetetlen – különösen akkor, ha vízminőségen, öntözésen vagy ipari folyamatokon múlik a végeredmény. A hibás kalibrálás nemcsak az adatokat teszi megbízhatatlanná, de súlyos következményekkel is járhat: rossz minőségű termés, selejt, vagy hibás döntések.

Az ADWA AD7442 kalibráló oldat éppen ezért készült.
1500 ppm-es koncentrációja ideális referenciaérték a legtöbb TDS-mérő kalibrálásához – így garantálja, hogy mindig azt mérd, amit valójában mérni kell.
Ez azt jelenti Önnek, hogy nem kell kételkednie az értékekben – biztos lehet a mérési adatokban.
Ez hosszú távon időt, pénzt és energiát takarít meg, miközben megnöveli a munkafolyamatok biztonságát.

Miért jó döntés az AD7442?

  • ✅ 1500 ppm-es beállított érték – ideális a leggyakoribb TDS-alkalmazásokhoz.

  • ✅ 230 ml kiszerelés – tartós, gazdaságos használat.

  • ✅ ADWA-minőség – megbízható kalibráló oldat sorozatszámmal, biztos eredményekhez.

A pontos TDS-érték nem szerencse dolga – hanem kalibrálási fegyelem kérdése.
Az AD7442 kalibráló oldattal a műszered nem becsül, hanem mér – és ez a különbség a találgatás és a magabiztos döntés között.